Betpas Son Giriş Adresi

Curacao şans oyunları lisansına sahip olan Betpas 2013 yılından bu yana Türkiye’de hizmet veriyor. Faaliyetlerine başladığı an illegal kategorisine düştü. Bunun sebebi vergi ödememesi ve bünyesinde kumar niteliğinde bulunan Casino oyunlarını bulundurması. Bildiğiniz gibi kanunlarımıza göre bu oyunları oynamak da oynatmak da suç. Doğal olarak o internet üzerinde yasa dışı faaliyet sürdürüyor. Tabii bunun da bazı yaptırımları bulunuyor. İlk olarak adresleri bloke ediliyor. Bu durum zamansız olarak yapılıyor. Adresleri değiştiği için Betpas son giriş adresi arıyorsunuz. Ayrıca diğer bir yaptırım ise banka hesaplarının kapatılması. Kesinlikle bu durumdan kurtulmanın bazı yolları var. O da yeni bir adres almak. Peki ama yeni adresi ne?

Betpas Yeni Adresi Ne?

Hizmetlerine illegal olduğundan ve engellendiğinden dolayı yeni bir adres üzerinden devam etmek zorunda kalıyor. Bu noktada sizler Betpas son giriş adresi arıyor olabilirsiniz. İşte artık problem ortadan kalkıyor. Burada verdiğimiz ve bundan sonra da vereceğimiz linklere tıklayabilirsiniz. Doğrudan sitesine gideceksiniz. Herhangi bir aracı siteye uğramayacaksınız. Reklamlara tıklamak ya da belirli reklamları izlemek zorunda kalmayacaksınız. Unutmamalısınız ki o yeni adresini bir öncekiyle ilişkili olarak alır ancak bunu fırsat bilen dolandırıcılar uzun zaman sonra alacağı adresi ondan önce davranıp satın alabilirler. Doğal olarak Betpas yeni giriş adresi diye gittiğiniz site dolandırıcılara ait olabilir. Bu durumda hiçbir zaman tahminde bulunmamalısınız.

Betpas Adresi Bulma Yolları

Oldukça basit bir şekilde Betpas son giriş adresi bulabilirsiniz. Bunun birçok yolu bulunuyor. İlkini yukarıda verdik. Bir diğeri ise VPN kullanmak. Takdir edersiniz ki bu uygulama IP adresinizi değiştirir ve engelli sitelere giriş yapmanızı sağlar. Tabii her zaman yeterli olmayabilir. DNS kullanabilirsiniz ancak onlar da bir süre sonra engellenmektedir. Bir de site tarafından verilen eklenti vardır. Bu eklenti tarayıcılara kurulmaktadır. Oradan size her adres değişiminden bilgi gelmektedir. Böylece hemen haberdar olup giriş yapabilirsiniz. Son olarak Betpas yeni adresi için sosyal medya hesabına bakabilirsiniz. Twitter üzerinde adresini link olarak bulacak ve tek tıklama ile sitesine gidebileceksiniz.

Yorum yapın