Betpas İletişim Kanalları

2013 yılında kurulan ve uzun zamandır Türkiye’de faaliyet sürdüren Betpas oldukça başarılı bir siteye sahiptir. Kullanıcılarının memnuniyeti adına iletişim yollarını oldukça geniş tutmuştur. Artık yaşanabilecek herhangi bir problemde ya da sorularınız olduğu zaman doğrudan onunla iletişime geçebileceksiniz. Site içerisinde canlı destek bulundurmaktadır. Bunun yanında mail üzerinden de destek sağlamaktadır. Ayrıca sosyal medya kullanmaktadır. Bu sayede ona kısa sürede ulaşabilecek ve bütün problemlerden kurtulacaksınız. Eğer ki Betpas iletişim kanalları hakkında net bilgiler arıyorsanız bunu yazının devamında bulacaksınız.

Betpas Canlı Destek ve Müşteri Hizmetleri

Sorun mu yaşadınız? Yoksa sormak istediğiniz bazı sorularınız mı var? O zaman hiç beklemeyin ve Betpas iletişim kanalları arasından bir tanesini seçip irtibat kurun. Çok kısa sürede size geri dönüş yapılacaktır. Bunun için öncelikli olarak sitede sağ alt kısma bakabilirsiniz. Burada Betpas canlı destek bulunmaktadır. Oraya tıkladığınızda sizden istenilen bilgileri verin ve daha sonra konuşmaya başlayın. Kısa süre içerisinde geri dönüş alacaksınız ve problemlerden kurtulacaksınız. Diğer taraftan bir de bize ulaşın sayfası mevcuttur. Burada ise mail adresleri bulunmaktadır. Konunuz neyle ilgiliyse o mail adresine elektronik ileti gönderebilirsiniz. Örneğin sadece destek almak istiyorsanız destek@betpas.com mail adresini veya konunuz reklam ve ortaklıkla ilgiliyse affiliates@betpas.com mail adresini kullanabilirsiniz. Bunun yanında finansal konular için de finans@betpas.com mail adresini kullandığını unutmamalısınız.

Betpas Sosyal Medya

Onunla iletişime geçebilmenin birden fazla yolu bulunmaktadır. Öncelikli olarak söylemek gerekirse mail ve canlı desteği kullanmak istemiyorsanız site dışı iletişim yollarından faydalanabilirsiniz. Örneğin sitesinin en alt kısmında vermiş olduğu sosyal medya ikonlarına tıklayabilirsiniz. O Facebook, Twitter ve Instagram kullanmaktadır. Buralardan onunla iletişime geçmek mümkündür. Ayrıca söylemek gerekirse sadece mesaj göndermekle kalmaz bunun yanında paylaşımlarından da faydalanabilirsiniz. Biliyorsunuz ki o adresi değiştiği zaman ilk olarak burada paylaşmaktadır. Son olarak Betpas iletişim kanalları içerisinde telefon desteğinin bulunmadığını da söylemeliyiz. Tabii bazı problemlerde ya da farklı konularda gerekli görüldüğü takdirde müşteri hizmetleri sisteme kayıtlı telefon numaranızı arayarak destek almanızı sağlayacaklardır.

Yorum yapın