Betpas İletişim Bilgileri

2013 yılından bu yana hizmetlerini Türkiye’de devam ettiren Betpas kendine has özellikler ile yoluna devam ediyor. Sizin de bildiğiniz gibi Curacao şans oyunları komitesinden aldığı lisansa sahiptir. Bunun yanında şirketi finansal açıdan çok iyi durumdadır. Kullanıcılarının ödemelerini saniyeler içerisinde yapabilmektedir. Diğer taraftan söylemeliyiz ki kullanıcı yorumları ve şikayetleri olumludur. Kimse onun hakkında dolandırıcı ithamında bulunmamıştır. Mobil cihazların hepsiyle tarayıcı uyumlu çalışan bir web sitesine sahiptir. Tabii bu ona yeterli gelmemiş ve bir de mobil uygulama geliştirmiştir. Artık istediğiniz her cihazdan rahatlıkla giriş yapabilecek ve dilediğiniz gibi ondan faydalanabileceksiniz. Peki Betpas iletişim bilgileri nedir? Eğer ki siz de onunla nasıl irtibat kurabileceğinizi ve hangi kanallar üzerinden destek alabileceğinizi merak ediyorsanız mutlaka yazının devamını da okumalısınız.

Betpas Canlı Destek

Kullanmaktan memnun kalacağınız ve her zaman istediğinizden fazlasını elde edeceğiniz Betpas sayesinde artık dilediğiniz gibi para kazanacaksınız. Unutulmamalıdır ki bu kuruluş ciddi manada kaliteli özellikler ile donatılmıştır. Bunların tamamından sorunsuz yararlanabileceksiniz. Onlardan bir tanesi de Betpas canlı destek olarak öne çıkmaktadır.

Site içerisinde hemen sağ alt kısımda bir baloncuk bulunmaktadır. Buraya tıklayarak saniyeler içerisinde görüşmeye başlayabilirsiniz. Karşınıza çıkacak müşteri temsilcileri sizleri sonuna kadar dinleyecekler ve problemlere kısa sürede çözümler üreteceklerdir. Aynı zamanda burada problem yaşamasanız bile kafanızı kurcalayan soruları bile sorabilir, yanıtlarını alabilirsiniz. Peki başka iletişim kanalına sahip mi?

Betpas İletişim Kanalları

Üyelerinin sadece canlı destek ile iletişime geçmesine gönlü el vermeyen Betpas, bunun yanında daha farklı yöntemler geliştirerek de üyelerinin irtibatını sağlamıştır. Onların başında Whatsapp gelmektedir.

Siz de biliyorsunuz ki sitesinde bir Whatsapp butonu bulunmaktadır. Eğer buna mobilden tıklarsanız doğrudan uygulama üzerinden, eğer masaüstü cihazlardan tıklarsanız web üzerinden görüşmeye başlayacaksınız. Saniyeler içerisinde destek alabilecek ve problemlerinizden kurtulacaksınız. Bunun haricinde Betpas iletişim konusunda mail üzerinden de hizmet vermektedir. Yani onun oluşturmuş olduğu e-posta adresine mesaj gönderebilir ve kısa sürede dönüş alarak problemlerden kurtulabilirsiniz. Bundan sonra irtibat konusunda hiçbir sorun yaşamayacak ve dilediğiniz gibi hizmet alarak yolunuza devam edeceksiniz.

Yorum yapın