Betpas Cepbank

Güven sorunu yaşamadan kullanabileceğiniz ve istediğiniz gibi kazanabileceğiniz Betpas 2013 yılında kurulmuştur. Türkiye’de Curacao şans oyunları lisansı ile faaliyet sürdürmektedir. Bol miktarda para yatırma ve çekme yöntemine sahiptir. Bundan sonra kolayca paranızı yatırabilecek ve dilediğiniz gibi çekebileceksiniz. Siz de biliyorsunuz ki o kadar çok ödeme yöntemine sahip olmasına karşın burada en fazla kullanılan seçenek cepbanktır. Peki ama bunun nedenini biliyor musunuz? Öncelikli olarak o işlem hızı tanıyor. Çok kısa sürede paraların yatırılmasına yardımcı oluyor. Ayrıca komisyon kesilmiyor. Bunun yanında minimum ve maksimum yatırım limitleri oldukça esnek. Son olarak ne zaman isterseniz Betpas cepbank ile para yatırmanıza olanak tanıyor da o yüzden. Yani ne zaman isterseniz hesabınıza bununla yatırım yapabileceksiniz.

Betpas Cepbank Ödemesi Nasıl Yapılır?

Kullanmakta olduğunuz Betpas hesabınıza para yatırmak istiyorsanız cepbank kullanabilirsiniz. Bunun için önce sahibi olduğunuz banka hesabının internet şubesine ya da cep şubesine giriş yapmalısınız. Daha sonra Betpas para yatırma yöntemleri sayfasına geçmelisiniz. Ardından cep banka tıklamalı ve karşınıza çıkan bilgileri almalısınız. Bu bilgilere cebe havale yapacaksınız. İnternet şubesi ya da cep şubesi üzerinden paranızı göndereceksiniz. Daha sonra yine siteye gelecek ve burada ödeme bildiriminde bulunacaksınız. Bu bildirim paramı yatırdım şeklinde algılanacaktır. O nedenle yatırdığınız tutarı, tarihi ve adınız ile soyadınızı doğru yazmalısınız. Kontrol edilip bakiye olarak hesabınıza yansıtılacaktır.

Betpas Cepbank Ödeme Kuralları Neler?

Ödeme yapabilmek için cepbankı kullanabilirsiniz. Çok kısa sürede paranızın hesabınıza geçtiğini göreceksiniz. Tabii eğer kurallara dikkat ederseniz. Etmemeniz durumunda biraz uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Tahmin edersiniz ki o illegal bir platformdur. Bundan dolayı para giriş çıkışını kontrol altına almak istemiş ve ödeme yöntemlerine bazı kurallar getirmiştir. Eğer Betpas cepbank ile ödeme yapacaksanız tek seferde en az 100 TL yatırmanız gerektiğini unutmamalısınız. 100 TL altını kabul etmemektedir. Bununla birlikte tek seferde en fazla 1000 TL yatırabileceksiniz. 1000 TL üstü ödemeler kabul edilmeyecektir. O nedenle para yatırırken bu limitler arasında kalmaya özen göstermelisiniz. Sonraki ödemelerinizde de göndereceğiniz bilgileri ezbere kullanmamalı, tekrardan siteden kontrol etmelisiniz.

Yorum yapın